دو ماهی که گذشت چیکار کردیم؟

امروز یکم شهریور ماه است. پس از اتمام پیش‌فروش محصول از طریق سایت دونیت، تولیدکنندگان قالب فایندیما را از نظر زمانی و کیفیت کار مورد بررسی قرار دادیم که پس از ارسال فایل نهایی که حدوداً دو هفته به طول انجامید، با یکی از تولیدکنندگان به توافق رسیدیم و مبلغی بابت پیش‌پرداخت طبق فاکتور ارسالی تولیدکننده پرداخت شد اما بعد از چند روز اعلام کرد اشتباهاتی در فاکتور صورت گرفته و این اتفاق باعث شد تا از وی درخواست کنیم مبلغ واریزشده را برگرداند و در ادامه حدود ۱۵ روز دیگر برای پیدا کردن تولیدکننده دیگری زمان صرف کردیم. که انجام سفارش قالب در مجموع یک ماه طول کشید.

 

مدار فایندیما به دلیل ابعاد کوچکی که دارد (۲٫۵ در ۳٫۵ سانتی‌متر) و همینطور تعداد پایین سفارش، تولیدکنندگان مدار الکترونیکی باید خط تولید را برای این محصول متوقف کنند.

 

این کار بسیار دشواری بود که تولیدکننده مدار را با حفظ قیمت فعلی راضی به انجام سریع‌تر این فرآیند کنیم. با پیگری های متعددی که داشتیم در مجموع زمان را از ۷۰ روز به ۴۵ روز کاهش دادیم و در حال حاضر فایندیما در صف تولید کارخانه قرار دارد.

 

حالا  بسته‌بندی محصول در مرحله بررسی کیفیت کار و زمان است. نمونه‌های مختلفی ارائه شده است که از این بین سه گزینه از بهترین بسته‌بندی‌های موجود را انتخاب کردیم تا پس از نظرسنجی، چاپ طراحی بسته‌بندی روی بدنه انتخابی، فرآیند تولید آن را نیز انجام دهیم.

 

اگر کارها مطابق برنامه پیش برود تا انتهای مرداد بسته بندی محصول نهایی شده و در هفته اول شهریور نسخه آزمایشی اپلیکیشن منتشر می‌شود.

دوست داریم نظر شما در مورد مدل های منتخب بسته بندی فایندیما را جویا بشیم میشه لطفا نگاهی به مدل های ارائه شده بفرمایید و نظرتون رو درباره ش بگید؟ 

 
نظر می دهمارسال نظر

بازگشت به صفحه اصلي